منو سایت

به روز رسانی توسعه وردپرس 6.3 – DreamHost

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به روز رسانی توسعه وردپرس 6.3 - DreamHost

مناطق اصلی تمرکز برای وردپرس 6.3 آشکار شد

دست و پنجه نرم کنید، علاقه مندان به وردپرس! پس از انتشار موفقیت آمیز وردپرس 6.2، پیشنهاد برنامه ریزی برای نسخه آینده وردپرس 6.3 در حال حاضر فعال است و چرخه توسعه قرار است در 25 آوریل 2023 با تاریخ انتشار کلی 8 آگوست 2023 آغاز شود. این پیشنهاد چندین کلید را مشخص می کند. زمینه های تمرکز، از جمله پیشرفت های اضافی برای ویرایش کامل سایت (FSE)، بهبود عملکرد، و بهبود دسترسی.

برای دستیابی به این اهداف، جامعه وردپرس فعالانه به دنبال داوطلبانی است که مهارت های خود را در تیم های مختلف مشارکت دهند. توسعه دهندگان، طراحان، آزمایش کنندگان و سازندگان محتوا به شدت تشویق می شوند که شرکت کنند.

علاقه مندان به مشارکت در توسعه وردپرس 6.3 می توانند از پیشنهاد برنامه ریزی بازدید کرده و نظر خود را برای داوطلب شدن برای تیمی که با استعدادهای آنها مطابقت دارد اضافه کنند. این تلاش مشترک کلیدی برای تبدیل وردپرس 6.3 به نسخه ای معنادار و به یاد ماندنی است.

سال پرمشغله

با انتشار وردپرس 6.2 در 28 مارس 2023 و انتظار می رود وردپرس 6.3 در 8 آگوست 2023 منتشر شود، امسال در حال شکل گیری سالی بسیار شلوغ برای توسعه دهندگان داوطلب وردپرس است.

همانطور که در Make WordPress Core در 14 آوریل 2023 گزارش شده است، برنامه انتشار وردپرس 6.3 دو رویداد مهم وردپرس را که قرار است امسال برگزار شود، در نظر می گیرد: WordCamp اروپا در اوایل ژوئن و WordCamp USA و اجلاس جامعه در پایان آگوست.

تیم های توسعه امیدوار بودند که از نقاط عطف مهمی مانند بتا 1 و RC1 در تضاد با گردهمایی WordCamp جلوگیری کنند، بنابراین آنها پیشنهاد کردند که فرآیند انتشار، از بتا 1 تا نسخه نهایی وردپرس 6.3 را در یک پنجره 10 هفته ای بین دو WordCamp قرار دهند.

علاوه بر این، از نظر سرعت انتشار گوتنبرگ، انتظار می‌رود وردپرس 6.3 تغییراتی را در ویرایشگر بلوک از افزونه گوتنبرگ به نسخه 16.1 اعمال کند که در مجموع 10 نسخه گوتنبرگ از زمان انتشار وردپرس 6.2 منتشر شده است.

فعالیت های مشترک

در اطلاعیه اخیر در Make WordPress Core، جاهای خالی برای داوطلبان برای رهبری تعدادی از تیم های توسعه اعلام شد: Release Coordinator، Core Tech Lead، Editor Tech Lead، Core Triage Lead، Editor Triage Lead، Documentation Lead، Marketing & Communications Lead، Test. طراحی پیشرو، پیشرو و عملکرد پیشرو.

برنامه زمانی پیشنهادی

جدول زمانی توسعه وردپرس 6.3 پیشنهادی

حتی بیشتر به بیرون نگاه می کند

اگرچه وردپرس 6.3 در این مرحله هنوز در چشم توسعه دهندگان داوطلب است، اما جامعه وردپرس در حال حاضر انتشار وردپرس 6.4 و بازگشت به نقطه ای تاریخی در تاریخ وردپرس را در نظر گرفته است.

توسعه نسخه 6.4 به طور کامل توسط تیمی از زنان و سازندگان غیر باینری هدایت می شود که به نسخه 5.6 وردپرس، “Simone” برمی گردد. تیم انتشار برای هر کسی که به عنوان زن، غیر باینری یا دارای جنسیت گسترده معرفی شود باز خواهد بود، اما البته، با توجه به روحیه همکاری در وردپرس، همه مشارکت‌های هر کسی، صرف نظر از نحوه شناسایی، مورد استقبال قرار خواهد گرفت. .

انتظار بیشتری داشته باشید

پیشنهاد برنامه ریزی وردپرس 6.3 یک چرخه توسعه هیجان انگیز را با محورهای کلیدی مانند ویرایش جامع سایت، بهبود عملکرد و بهبود دسترسی آغاز می کند. از آنجایی که جامعه وردپرس از داوطلبان درخواست می کند تا در این نسخه مورد انتظار مشارکت کنند، منتظر به روز رسانی ها و اخبار بیشتر در مورد توسعه مداوم پلت فرم باشید.