منو سایت

به روز رسانی محصول: بهبود پنل کنترل DNS

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به روز رسانی محصول: بهبود پنل کنترل DNS

تجربه پیکربندی DNS بهبود یافته است

سیستم نام دامنه (DNS) فهرست تلفن اینترنت است. هنگامی که شخصی آدرس وب سایت شما را در یک مرورگر تایپ می کند، DNS چیزی است که نام دامنه به یاد ماندنی را به آدرس های پروتکل اینترنت (IP) بسیار به یاد ماندنی تر ترجمه می کند که سرورهای وب برای بارگذاری محتوای سایت شما استفاده می کنند.

با انواع مختلفی از رکوردهای DNS که اهداف و تنظیمات مختلفی را انجام می دهند دقیقا برای اینکه یک وب سایت مطابق انتظار کار کند، راه اندازی DNS می تواند یک تجربه پیچیده و گاهی ترسناک باشد. خوشبختانه DreamHost هر زمان که امکان دارد این کار را برای شما انجام می دهد. برای اکثر وب سایت ها، همه چیز “فقط کار می کند”.

اما برای کسانی که نیازهای میزبانی وب پیشرفته یا سفارشی دارند، گاهی اوقات لازم است که درب را بردارید و تنظیمات DNS را خودتان تنظیم کنید. این مدیریت وب سایت بخش پنل DreamHost دسترسی کامل را برای مشاهده و به روز رسانی سوابق DNS سایت شما هر چند وقت یکبار در صورت نیاز فراهم می کند.

بر اساس پیشنهادات و بازخوردهای کسانی که مرتباً تنظیمات سایت خود را سرهم می کنند، ما مفتخریم که تعدادی بهبود در کنترل پنل DNS را اعلام کنیم. این به‌روزرسانی‌ها برای بهبود تجربه پیکربندی DNS شما، ساده‌سازی کارهای رایج و شفاف‌سازی پیام‌هایی که از ما دریافت می‌کنید مرتبط با دامنه‌تان طراحی شده‌اند.

بیایید نگاهی به آنها بیندازیم!

سوابق سفارشی در دامنه های “کاملا میزبانی شده”.

رکوردهای سفارشی پنل DNS DreamHost دامنه های کاملاً میزبانی شده

هشدارها و راهنمایی‌های مفیدی را که هنگام ایجاد رکوردهای DNS سفارشی برای دامنه‌هایی که قبلاً به طرح میزبانی DreamHost متصل شده‌اند، بهبود بخشیده‌ایم. اگر یک تضاد بالقوه DNS با یک سرویس میزبانی در حساب شما وجود داشته باشد، می توانید ببینید که چه چیزی باعث این مشکل شده است، با یک راه آسان برای حل مشکل تنها با چند کلیک.

اعلامیه های مفقود شده “همراه”.

اعلان‌های دامنه DreamHost برای سوابق همراه از دست رفته

اکثر وب سایت ها برای بارگذاری طراحی شده اند، چه بازدیدکنندگان www را تایپ کنند یا نه. اگر دامنه شما یکی از این سوابق مهم www یا no www را نداشته باشد، مجموعه ای از اعلان های پانل را دریافت خواهید کرد که به شما نشان می دهد چگونه آن را اضافه کنید تا ترافیک سایت را از دست ندهید.

تمایز رکورد سفارشی

ورودی های سفارشی DreamHost

برخی از وب سایت ها به ترکیبی از رکوردهای DNS تولید شده توسط سیستم (معمولاً از یک برنامه میزبانی مانند میزبانی مشترک، VPS یا DreamPress) به همراه رکوردهای سفارشی که به صورت دستی تعریف می کنید، متکی هستند. ما نحوه سازماندهی این گروه ها را در صفحه DNS پانل بهبود بخشیده ایم. ورودی های سفارشی اکنون در یک بخش جداگانه و اختصاصی در بالای صفحه ظاهر می شوند، بنابراین یافتن و به روز رسانی آنها آسان تر است.

بازدیدهای نام دامنه کاملاً واجد شرایط (FQDN).

پیش نمایش نام دامنه کاملاً واجد شرایط در داشبورد DreamHost

هنگام وارد کردن دستی نام میزبان برای رکوردهای DNS سفارشی، پیش‌نمایش رکورد تکمیل‌شده اکنون با تایپ به‌صورت خطی به‌روزرسانی می‌شود، بنابراین قبل از اینکه روی «ذخیره» کلیک کنید، بلافاصله مشخص می‌شود که رکورد نهایی چگونه خواهد بود.

توضیحات رکورد DNS بهبود یافته

DreamHost توضیحات رکورد DNS را بهبود می بخشد

آیا رکورد A خود را از CNAME خود می دانید؟ ما توضیحات مفیدتری را به لیست انواع رکوردهای موجود که هنگام پیکربندی تنظیمات DNS نشان داده می‌شوند، اضافه کرده‌ایم، بنابراین شما هم از جزئیات فنی و هم اینکه چرا هر رکورد برای وب‌سایتتان اهمیت دارد، می‌دانید.

DreamHost مفتخر است که در سفر آنلاین شما به سمت موفقیت شریک باشد! ما متعهد به بهبود مستمر فناوری‌ها و سرویس‌هایمان هستیم، مانند مواردی که در اینجا بحث کردیم، که به شما کمک می‌کند دامنه و سایت خود را در بهترین حالت اجرا کنید.

محتوا را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل دهید

در وبلاگ ما مشترک شوید و محتوای عالی را درست مانند این دریافت کنید که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.