به روز رسانی محصول: کاربران FTP و نقاط عطف فایل

به روز رسانی محصول: کاربران FTP و نقاط عطف فایل

در DreamHost، اعضای تیم ما در سراسر جهان هر روز بر ایجاد، توسعه و بهبود محصولات، خدمات و زیرساخت های ما با یک هدف در ذهن متمرکز هستند: موفقیت آنلاین شما.

این شامل بهبود FTP (پروتکل انتقال فایل)، یک پروتکل ارتباطی استاندارد است که برای انتقال فایل های کامپیوتری از یک سرور به یک کلاینت در یک شبکه کامپیوتری استفاده می شود.

برای حل نقاط درد و برآورده کردن یا فراتر از نیازهای شما، آنچه را که در مورد تجربه کاربری خود می‌گویید شنیده‌ایم. ما از بازخورد شما به عنوان سوخت برای طراحی مجدد روش مدیریت حساب های کاربری و تعامل با فایل های حساب خود استفاده کرده ایم. اکنون مدیریت حساب های کاربری و اعتبارنامه های SFTP بسیار ساده تر شده است.

هدف پروژه بهبود کاربران و فایل‌های FTP، اجرای تغییرات بر اساس بازخورد مستقیم مشتریان برای ارائه تجربه پانل سریع‌تر و کارآمدتر بود.

به روز رسانی محصول بر اساس بازخورد شما

مدیریت کاربر

یکی از نکات اصلی بازخوردی که دریافت کردیم، نیاز به شناسایی و مدیریت آسان‌تر اطلاعات نام کاربری و فایل بود. در پاسخ به این بازخورد، نحوه ارائه اطلاعات مهم کاربر را تغییر دادیم. کاربران وب پنل اکنون راه های متعددی برای مشاهده و مدیریت نام های کاربری مرتبط با مدیریت سرور خود دارند. این شامل امکان مشاهده نام های کاربری در یک لیست یا گروه از طریق یک سرویس میزبانی است. اکنون امکان جستجو بر اساس نام کاربری خاص، دامنه یا سرور به طور مستقیم از پنل وب وجود دارد. علاوه بر این، ابزارهای جدیدی برای امکان فیلتر کردن بر اساس دامنه ها و/یا سرور انتخاب شده معرفی شده اند.

ایجاد یک نام کاربری جدید برای ارائه تجربه سریعتر با موانع کمتر برای شروع کار ساده شده است.

دسترسی به فایل

قسمت دسترسی به فایل صفحه برای ارائه تمام اطلاعات ضروری مورد نیاز برای اتصال به یک وب سرور دوباره طراحی شده است و با یک کلیک از صفحه کاربر در دسترس است. به عنوان بخشی از این تغییر، نکات ابزار جدید و منابع کمکی را برای توضیح بهتر هدف هر زمینه اضافه کرده ایم.

امنیت بهبود یافته است

تاکید بیشتر بر انواع اتصالات ایمن نیز تشویق می‌شود، زیرا همه نام‌های کاربری به‌طور پیش‌فرض از پروتکل امن‌تر (SFTP) استفاده می‌کنند. همچنین اکنون سریعتر است که در صورت نیاز دسترسی به پوسته ایمن (SSH) را فعال کنید. کاربران FTP که به صورت دستی برای استفاده از اتصالات ناامن تنظیم شده اند، اکنون برای اطلاع بهتر کاربر پنل برچسب ناامن خواهند داشت و با یک کلیک می توان آن را روی ایمن (SFTP) تنظیم کرد.

از اینکه دریم هاست را بسیار موفق کرده اید متشکریم. کل تیم ما مفتخر است که در سفر شما از شما حمایت کرده و به شما خدمت کند!

محتوا را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل دهید

در وبلاگ ما مشترک شوید و محتوای عالی را درست مانند این دریافت کنید که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.