منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ما در حال اعلام قیمت های جدید طرح VPS هستیم

ما در حال اعلام قیمت های جدید طرح VPS هستیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ما در حال اعلام قیمت های جدید طرح VPS هستیم

برنامه های میزبانی VPS ما بهتر از همیشه است

اگر مشتری میزبانی VPS هستید، بدون شک مزایای بزرگ داشتن یک سرور خصوصی مجازی را می دانید. VPS یکی از چندین سرور مجازی است که بر روی یک سرور فیزیکی ایجاد و قرار می گیرد و سرور شما – با تمام منابعش – جدا از VPS سایر کاربران برای شما محفوظ است.

بنابراین این برای شما به عنوان صاحب سایت چه معنایی دارد؟ پنج چیز در واقع

  • قابلیت اطمینان: منابع شما جدا از منابع دیگر کاربران ذخیره می شود. این کار از خطر اجرای وظایف بر روی سرورهای آنها بر عملکرد سایت شما و بالعکس جلوگیری می کند.
  • کنترل: شما سرور خود را با توجه به نیاز خود پیکربندی، کنترل و مدیریت می کنید.
  • مقیاس پذیری: با تغییر نیازهایتان، می توانید به سرعت و به راحتی VPS خود را افزایش یا کاهش دهید.
  • امنیت: داشتن سرور خصوصی خود، جدا از سرورهای سایر کاربران، به این معنی است که آنها نمی توانند به منابع شما دسترسی داشته باشند و شما آزاد هستید که سطح امنیت را تنظیم کنید، فایروال ها را نصب کنید و ابزارهای دیگری را برای تقویت آن به کار ببرید.
  • اثربخشی هزینه: VPS می تواند مقرون به صرفه تر از میزبانی اختصاصی باشد، اگر بودجه کمی دارید.

قیمت هاست VPS در DreamHost از سال 2016 ثابت مانده است. در همین حال، نیازهای روزافزون همه مشتریان ما ما را ملزم به سرمایه گذاری مداوم بر روی بهترین سخت افزار، نرم افزار و افرادی می کند که می توانند به آنها در دستیابی به اهداف آنلاین خود کمک کنند.

پیشرفت های VPS عبارتند از:

بنابراین، همانطور که می بینید، ما در سال های اخیر به شدت بر روی بهبود تجربه کاربری DreamHost برای همه مشتریان خود تمرکز کرده ایم، و حتی بیشتر برای آینده در نظر گرفته ایم!

افزایش قیمت هاست VPS

با این حال، در نتیجه افزایش هزینه ها، به ویژه به دلیل تورم در اقتصاد کنونی، و سرمایه گذاری گسترده ما در سخت افزار و منابعی که این پیشرفت ها را ممکن کرده است، اکنون متوجه می شویم که برای اولین بار از سال 2016 مجبور به افزایش قیمت هاست VPS مدیریت شده خود هستیم. برای حفظ سطح بالای عملکرد و قابلیت اطمینان VPS، ما متعهد هستیم که به شما ارائه دهیم. و اینگونه است که جهان اخیراً برای کل صنعت میزبانی وب در حال تغییر است.

حتی با افزایش قیمت VPS، ما هنوز یکی از مقرون به صرفه ترین شرکت های میزبانی وب در بازار هستیم.

چگونه در برنامه های VPS حتی بیشتر صرفه جویی کنیم

قابل درک است که ممکن است از افزایش قیمت شگفت زده شوید، اما ما اینجا هستیم تا به شما اطمینان دهیم که راه هایی برای صرفه جویی در تغییرات آتی وجود دارد.

  1. اگر در یک برنامه ماهانه هستید و می خواهید نرخ ماهانه خود را کاهش دهید، تخفیف های پیش پرداخت در دسترس است.
  2. اگر قبلاً از طرح سالانه پیش پرداخت تخفیف دار استفاده می کنید، می توانید با پیش پرداخت سه سال خدمات، قیمت خود را حتی بیشتر کاهش دهید.

شما می توانید این تغییرات را در هاست خود تنها در چند ثانیه از کنترل پنل حساب خود انجام دهید. برای دستورالعمل نحوه انجام این کار روی زیر کلیک کنید.

در هاست VPS صرفه جویی کنید

پشتیبانی 24/7 مشتری، داشبورد بصری، رم مقیاس‌پذیر، پهنای باند نامحدود، دامنه میزبانی نامحدود و فضای ذخیره‌سازی SSD. با طرح های پیش پرداخت صرفه جویی زیادی کنید.

پشتیبانی فنی وب سایت DreamCare

همانطور که دیدیم، داشتن یک سرور خصوصی مجازی مزایای زیادی دارد، که کمترین آن این است که VPS شما و تمام منابع آن از دیگران جدا شده است، که تا حد زیادی اثرات مضر بر عملکرد سایت شما را از بین می برد.

و با بهترین مدیریت سرویس میزبانی VPS دریم هاست در صنعت و ارتقاء زیرساخت مستمر در گوشه شما، با ضمانت 100٪ آپتایم، تضمین می شود که در بازی آنلاین خود باقی بمانید.

اگر سؤالی دارید یا برای تصمیم گیری در مورد نحوه ادامه به کمک نیاز دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی فنی ما تماس بگیرید. آنها آماده کمک هستند!