منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • یک توسعه دهنده را برای ایجاد یک تم وردپرس سفارشی استخدام کنید

یک توسعه دهنده را برای ایجاد یک تم وردپرس سفارشی استخدام کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک توسعه دهنده را برای ایجاد یک تم وردپرس سفارشی استخدام کنید

وردپرس طیف گسترده ای از تم ها را برای انتخاب دارد، هم رایگان و هم ممتاز. بسیاری از آنها به قدری پیشرفته هستند که می توان آنها را به طور کامل بدون هیچ گونه دانش کدنویسی یا طراحی شخصی سازی کرد. با این حال، اگر هنوز نمی توانید دقیقاً آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید، ممکن است یک توسعه دهنده را استخدام کنید تا یک تم سفارشی برای شما ایجاد کند.

استخدام یک توسعه دهنده به شما این امکان را می دهد که یک موضوع را مطابق با مشخصات دقیق خود بسازید و در عین حال از طراحی کاملا منحصر به فرد اطمینان حاصل کنید. این به شما امکان می دهد از رقبا متمایز شوید، اما در عین حال شما را آزاد می کند تا به جای سفارشی کردن آن، روی عملکرد سایت خود تمرکز کنید.

چرا ممکن است به یک تم وردپرس سفارشی نیاز داشته باشید

اگر تا به حال از دایرکتوری قالب وردپرس یا بازار تم ممتاز بازدید کرده اید، می دانید که تم های بی شماری با کیفیت بالا وجود دارد که می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید. با این حال، اگر متوجه شدید که این گزینه‌ها نزدیک می‌شوند اما کاملاً آنچه را که نیاز دارید ارائه نمی‌دهند، ممکن است بخواهید به جای آن از یک تم سفارشی استفاده کنید.

در حالی که رفتن به مسیر سفارشی می تواند زمان و هزینه را به برنامه های شما اضافه کند، اگر چشم انداز دقیقی برای سایت خود دارید قطعاً ارزش آن را دارد که در نظر بگیرید. یک تم سفارشی چندین مزیت را ارائه می دهد:

 • این دقیقا جذابیت بصری و عملکرد مورد نیاز شما را دارد.
 • گزینه های اضافی را که استفاده نمی کنید حذف می کند.
 • این به شما امکان می دهد در طول هر مرحله از فرآیند توسعه، در مورد کیفیت نظری داشته باشید.

در حالی که ایجاد قالب وردپرس خود فرصتی عالی برای بهبود مهارت‌های شما است، اما می‌تواند فرآیندی زمان‌بر باشد. بنابراین اگر زمان کمی دارید یا بیشتر به تمرکز بر محتوای سایت خود به جای کد علاقه مند هستید، استخدام یک توسعه دهنده به شما این امکان را می دهد که بدون منحنی یادگیری شیب دار به موضوع کامل خود برسید.

چگونه توسعه دهنده قالب وردپرس مناسب را پیدا کنیم (2 ملاحظات کلیدی)

استفاده از UpWork برای استخدام توسعه دهندگان قالب وردپرس آزاد

هنگام تلاش برای انتخاب یک توسعه دهنده، باید کمی تحقیق کنید و دقیقاً تصمیم بگیرید که به چه چیزی نیاز دارید و چه چیزی می خواهید. توسعه‌دهندگان مشتاق در قیمت‌های مختلف فراوان هستند، بنابراین داشتن تصویری واضح از آنچه می‌خواهید به شما کمک می‌کند قبل از سرمایه‌گذاری زمان و پول در پروژه موضوعی خود، اهدافی را تعیین کنید.

1. بدانید از قالب و توسعه دهنده وردپرس خود چه می خواهید

قبل از اینکه بتوانید یک توسعه دهنده استخدام کنید، یا حتی شروع به جستجوی آن کنید، باید از خود بپرسید که از موضوع خود چه می خواهید (و چند سوال کلیدی دیگر را در نظر بگیرید).

آیا به دنبال سفارشی سازی صرفاً بصری هستید یا عملکرد خاصی وجود دارد که نیاز دارید؟ پاسخ به این سوال به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا فقط یک توسعه دهنده را استخدام می کنید یا به یک طراح نیز نیاز دارید.

مسیری که انتخاب می کنید به آنچه نیاز دارید بستگی دارد:

 • یک طراح ممکن است بتواند یک چیدمان زیبا و جلوه های بصری عالی را به شما ارائه دهد، اما ممکن است نتواند طرح را به عنوان یک موضوع کاربردی کدنویسی کند.
 • اگرچه یک توسعه دهنده می تواند سایت شما را کدنویسی کند و عملکرد مورد نیاز شما را در آن گنجانده باشد، اما ممکن است نتواند تجربه بصری مورد نظر شما را ایجاد کند.
 • استفاده از یک طراح/توسعه‌دهنده ترکیبی ممکن است به چندین استخدام نیاز داشته باشد یا ممکن است لازم باشد با یک آژانس کار کنید تا به نتایج مورد نظر خود برسید.

اگر در حال حاضر طرح خاصی برای کار با آن ندارید، ممکن است استفاده از یک آژانس بهترین باشد. این می تواند طراحی بصری، کد با کیفیت و (در بیشتر موارد) یک نقطه تماس را برای شما فراهم کند تا به مدیریت فرآیند برای هر دو کمک کند.

2. بدانید کجا می توانید یک توسعه دهنده وردپرس را متناسب با نیاز خود پیدا کنید

اگر طرح شما جامد است، می توانید هر توسعه دهنده با کیفیتی را استخدام کنید تا آن را برای شما کدنویسی کند. با این حال، شما باید آنها را به دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که پروژه شما را با رضایت شما و در بازه زمانی تعیین شده تکمیل می کنند. چندین راه برای نزدیک شدن به این وضعیت وجود دارد:

 • کار با آژانس اکثر آژانس ها یک مدیر پروژه را به عنوان نقطه تماس شما ارائه می دهند. اگر روی طرحی تصمیم نگرفته‌اید یا طرحی که می‌خواهید برای عملکرد نیاز به تغییراتی دارد، داشتن یک مدیر پروژه می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری برای مراحل بعدی کمک کند.
 • یک فریلنسر از یک سایت مناقصه استخدام کنید. پلتفرم هایی مانند Upwork و Guru به شما این امکان را می دهند که قیمتی را بر اساس کاری که نیاز دارید تعیین کنید. می توانید از طراحان و توسعه دهندگان آزاد نقل قول بگیرید و بر اساس کار و مجموعه مهارت های قبلی آنها تصمیم بگیرید.
 • از ارجاع استفاده کنید این ممکن است ساده ترین یا دشوارترین گزینه برای پیمایش باشد. هنگام دریافت ارجاع، نکته کلیدی این است که مطمئن شوید به منبع اعتماد دارید.
 • از جلسه وردپرس دیدن کنید. جامعه وردپرس مملو از توسعه دهندگان با استعداد است. به منبع مراجعه کنید و در یک جلسه وردپرس یا WordCamp در نزدیکی خود با برخی از افراد ملاقات کنید.

در حالی که گزینه های شما برای استخدام شخصی برای ساخت تم شما بسیار زیاد است، تصمیم شما باید بر اساس بودجه، اهداف و چارچوب زمانی شما باشد.

3 نکته برای مدیریت پروژه توسعه تم وردپرس سفارشی شما

نرم افزار مدیریت پروژه مشارکتی Basecamp

در حالی که ممکن است خود را مدیر پروژه ندانید، ممکن است لازم باشد در ساخت و اجرای تم سفارشی خود این کار را انجام دهید. حتی اگر آژانسی را انتخاب کنید که مدیر پروژه را برای نظارت بر همه چیز فراهم کند، اگر می‌خواهید محصولی موفق به موقع و با قیمت مناسب تحویل داده شود، همچنان باید روند را درک کنید.

1. فرآیند توسعه را درک کنید

اگرچه یک آژانس می‌تواند یک مدیر پروژه به شما ارائه دهد، اما اگر می‌خواهید کنترل پروژه خود را در دست بگیرید، مهم است که از قبل بدانید این فرآیند شامل چه مواردی می‌شود. صرف نظر از دامنه آن، مراحلی وجود دارد که باید بدانید:

 • مرحله طراحی و تایید: اگر تجربه بصری نهایی را به دست نیاورده‌اید، باید با طراح و/یا توسعه‌دهنده خود کار کنید تا قبل از رفتن به کدنویسی، آن را نهایی کنید.
 • مرحله توسعه: توسعه دهنده شما به زمان نیاز دارد تا قالب های صفحات شما را کدنویسی کند. اگر آنها روی یک طرح تایید شده کار می کنند، ممکن است به فایل های اضافی از شما یا جزئیاتی در مورد عملکردی که می خواهید نیاز داشته باشند.
 • مرحله آزمایش: این شانس شماست که تم خود را در دستگاه ها و مرورگرهای مختلف ببینید. اگر توسعه‌دهنده یا آژانس شما ارزش وزن خود را دارد، راهی برای آزمایش موضوع جدید و ارائه بازخورد برای شما فراهم می‌کند.
 • تایید و تحویل موضوع: هنگامی که طرح زمینه خود را آزمایش کردید، باید بدانید که چه عناصری را قبل از پخش زنده باید تغییر دهید. اگر در حین آزمایش مشکلی پیدا کردید، باید با آنها تماس بگیرید و در مورد برنامه زمانی تکمیل آنها صحبت کنید.

این به هیچ وجه فهرستی قطعی از کارهایی نیست که هنگام استخدام شخصی برای ساختن تم خود باید انجام دهید. در عوض، آن را به عنوان مجموعه ای از موضوعات مکالمه در نظر بگیرید که قبل از اینکه با توسعه دهنده خود بنشینید، از آن استفاده کنید. درک آنچه در این فرآیند دخیل است به شما کمک می کند تا قبل از شروع مذاکره در مورد قیمت، انتظارات روشنی داشته باشید.

محتوا را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل دهید

در وبلاگ ما مشترک شوید و محتوای عالی را درست مانند این دریافت کنید که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.

2. انتظارات واقع بینانه برای پروژه تعیین کنید

هنگامی که تصمیم گرفتید از تم خود و توسعه دهنده ای که آن را برای شما می سازد به چه چیزی نیاز دارید، باید در مورد آنچه می توانید در مدت زمان معین به دست آورید واقع بین باشید. با تشریح آنچه از موضوع جدید خود نیاز دارید شروع کنید و (در صورت وجود) طرح تایید شده را به توسعه دهنده احتمالی خود ارائه دهید. مطمئن شوید که آنها می توانند یک جدول زمانی مشخص برای هر مرحله از پروژه به شما ارائه دهند.

هنگامی که جزئیات پروژه خود را بررسی کردید و با شرایط موافقت کردید، حتما آنها را به صورت مکتوب دریافت کنید. در مورد آنچه که از توسعه دهنده خود انتظار دارید در مورد جدول زمانی، محصولات تحویلی و قیمت گذاری دقیق باشید. توسعه‌دهنده شما همچنین می‌خواهد مواردی را که مسئولیت آن‌ها را بر عهده دارید، مانند لوگوی شما در قالب فایل خاص، بازه‌های زمانی آزمایش، انتظارات کاربر و دستورالعمل‌های تأیید محصول نهایی، فهرست کند.

3. یک برنامه ارتباطی منسجم ایجاد کنید

تمام هدف استخدام شخصی برای ایجاد تم سفارشی شما، آزاد کردن زمان برای مدیریت سایت شما است. هنگامی که قراردادی دارید که شامل ضرب الاجل ها و نقاط عطف است، می توانید این کار را انجام دهید. با این حال، ارتباط کلید حفظ همه چیز در مسیر است.

شما باید یک روش ارتباطی ایجاد کنید که شما را در مورد پروژه خود به روز نگه می دارد. اگر جلسات حضوری یا کنفرانس های تلفنی را ترجیح می دهید، باید قبل از پذیرفتن شرایط قرارداد خود، این موضوع را روشن کنید. فریلنسرها (یا آژانس ها) ممکن است از شما بخواهند از یک پلت فرم مدیریت پروژه مانند Basecamp، Asana یا Teamwork استفاده کنید. اگر فریلنسر یا آژانس شما پلتفرم مدیریت پروژه را ارائه نمی دهد، گزینه های رایگان زیادی وجود دارد که می توانید استفاده کنید.

سایت وردپرس خود را سفارشی کنید

اگر گزینه‌های تم رایگان و ممتاز خود را بررسی کرده‌اید و متوجه شده‌اید که فاقد آن‌ها هستند، یا مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید، ممکن است بخواهید به مسیر سفارشی بروید. در حالی که استخدام شخصی برای ایجاد یک راه حل سفارشی مزایای زیادی دارد، برای حفظ پروژه و رسیدن به اهداف خود به یک برنامه محکم نیاز دارید.

یک وب سایت وردپرس سفارشی که می توانید به آن افتخار کنید

طراحان ما یک وب سایت وردپرسی زیبا از ابتدا ایجاد خواهند کرد تا کاملاً با برند شما مطابقت داشته باشد.

میزبانی وردپرس مدیریت شده - DreamPress