منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 11 بهترین وبلاگ آتش نشانی برای آموزش استقلال مالی

11 بهترین وبلاگ آتش نشانی برای آموزش استقلال مالی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برخی از پیوندهای این پست ممکن است پیوندهای وابسته باشند. به این معنی که اگر روی لینک کلیک کنید و خریدی انجام دهید، ممکن است کمیسیون کمی بدون هیچ هزینه ای برای شما دریافت کنم. اما مطمئن باشید که همه نظرات برای من باقی می ماند. شما می توانید سلب مسئولیت کامل وابسته من را در اینجا بخوانید.

هیچ کس به دنیا نمی آید که بداند چگونه از نظر مالی مستقل شود. خوشبختانه، وبلاگ نویسان متخصص FIRE (استقلال مالی، بازنشستگی پیش از موعد) وجود دارند که به ما نشان می دهند چگونه پس انداز کنیم و راه خود را برای رسیدن به آینده ای امن مالی سرمایه گذاری کنیم.

این وبلاگ نویسان هدف یکسانی دارند – پس انداز کافی پول برای ترک زودهنگام شغلشان – اما مسیرهای آنها برای دستیابی به این هدف متفاوت به نظر می رسد.

اگر می‌خواهید راه را برای استقلال مالی و بازنشستگی پیش از موعد هموار کنید، 11 مورد از بهترین وبلاگ‌های FIRE را بخوانید.

11 بهترین وبلاگ FIRE برای یادگیری در مورد استقلال مالی

در اینجا بهترین وبلاگ های FIRE برای اطلاعات و الهام گرفتن وجود دارد امور مالی و سبک زندگی شما:

1. سبیل آقای پول

سبیل آقای پول

مستر پول سبیل یکی از مشهورترین چهره های جنبش FIRE است (و ممکن است ربطی به سبیل او داشته باشد یا نداشته باشد). پیت آدنی وبلاگ خود را در سال 2011 بر اساس این فلسفه راه اندازی کرد که با پول خوشبختی نمی خرند و زندگی در حد توان شما می تواند سالانه ده ها هزار دلار برای شما پس انداز کند.

مستر پول سبیل چگونه این کار را انجام می دهد؟ او قبل از راه اندازی وبلاگ خود بازنشسته شد که اکنون درآمدزایی دارد. اما امروز، او هنوز به طور کلی با همان بودجه 2000 تا 3000 دلار در ماه زندگی می کند که در شروع بازنشستگی خود تعیین کرده بود.

این احتمالاً بهترین وبلاگ FIRE برای مشاوره عملی است که مسیر بازنشستگی پیش از موعد را از طریق تأمین مالی هوشمند، درآمد غیرفعال و صرفه جویی ترسیم می کند. به طور کلی، پیام او در مورد کنترل مخارج و زندگی در حد توان شما است.

راه هایی را یاد خواهید گرفت که هزاران دلار در سال از تغییرات ساده مانند دوچرخه سواری به محل کار به جای رانندگی با ماشین یا کنار گذاشتن تهویه مطبوع صرفه جویی کنید. همچنین نکات و توصیه های زیادی در مورد مسائل مالی مانند مالیات و سرمایه گذاری خواهید یافت.

2. فینتیست دیوانه

جنایتکار دیوانه

اگر هنگام جستجوی بهترین وبلاگ های FIRE مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، Mad Fientist مکان خوبی برای شروع است. Mad Fientist، همراه با انتشار محتوای خود، با موفق ترین گوروهای FIRE مصاحبه می کند و مشاوره می دهد.

علاوه بر محتوای وبلاگ، Mad Fientist همچنین میزبان پادکست هایی است که در آن دوست دارد “مغز برخی از معتبرترین دانشمندان این رشته را برای کشف تکنیک ها و استراتژی های آنها برای دستیابی به استقلال مالی تجزیه کند.”

پادکست های او در واقع برخی از وبلاگ نویسان دیگر را در این لیست از بهترین وبلاگ های FIRE نشان می دهد! می‌توانید داستان‌های موفقیت شخصی و ابزارهای زیادی مانند ماشین‌حساب پول، صفحات گسترده، برنامه‌های هک سفر و ابزارهای کسب‌وکار آنلاین را در Mr. سبیل پولی.

3. ثروتمند و منظم

استقلال مالی زودتر بازنشسته شود

جولین و کرستن ساندرز متخصصان شرکتی بودند که خانه ای زیبا، دو ماشین و بدهی های زیادی داشتند. یک روز آنها متوجه شدند که تمام مدت کار می کنند تا از پرداخت وام خود عقب نمانند و واقعاً از زندگی لذت نبرند. بنابراین آنها تصمیم گرفتند که اوضاع را به دست خود بگیرند.

در طی پنج سال، آنها بیش از 200000 دلار بدهی را پرداخت کردند، مشاغل طاقت فرسا شرکتی خود را ترک کردند و کنترل امور مالی خود را به دست گرفتند. وبلاگ آنها FIRE بخشی الهام بخش، بخشی قابل ارتباط، و بخشی از مستر کلاس مالی شخصی است.

مشاوره صادقانه در Rich & Regular می تواند به شما کمک کند تا اهداف خود را اولویت بندی کنید، بحث های صادقانه ای در مورد پول با عزیزان خود داشته باشید و بدون اتلاف وقت و انرژی، پول بیشتری به دست آورید.

4. نحوه اجرا

چگونه از نظر مالی مستقل شویم

How to FIRE متعلق به جان و سام است، که خود را به عنوان «آدم های مالی شخصی که بیش از 60000 دلار بدهی را پرداخت کردند و به Coast FI 25 رسیدند!» (Coast FI لحظه ای را توصیف می کند که شما به اندازه کافی در حساب بازنشستگی خود دارید (که شما دیگر نیازی به ادامه مشارکت برای بازنشستگی راحت نیست.)

اگر راهنماهای نحوه اجرا و دستورالعمل های گام به گام را دوست دارید، باید نحوه اجرا را بررسی کنید. این وبلاگ دقیقاً به یک طرح کلی 12 فصلی در مورد چگونگی مستقل شدن از نظر مالی می پردازد و دارای مجموعه ای از ابزارها است که به شما کمک می کند درآمد کسب کنید، پس انداز کنید، مدیریت کنید و سرمایه گذاری کنید. همچنین موارد اضافی وجود دارد که می توانید در فروشگاه خریداری کنید، از جمله تقویم و برنامه ریز بودجه.

وب سایت جان و سام برای پیمایش آسان و بصری برای استفاده است. اگر با یک شریک زندگی می کنید و می خواهید مستقیماً وارد تاکتیک ها شوید، How to FIRE ممکن است بهترین وبلاگ FIRE برای شما باشد.

5. زندگی بنفش
زندگی بنفش

A Purple Life در سال 2015 توسط یک متخصص بازاریابی و تبلیغات ناشناس شروع شد که می خواست داستان و منابع خود را با دیگران به اشتراک بگذارد تا به آنها در دستیابی به آزادی مالی کمک کند.

این وبلاگ نویس هفته ای یک بار در مورد همه امور مالی شخصی، از جمله مقالاتی در مورد موضوعات خاص مانند امور مالی روابط، طرح های بیمه درمانی و سرمایه گذاری پست می کند. هر مقاله به خوبی تحقیق شده و درک آن آسان است، در عین حال آموزنده و روشنگر است.

6. یک سامورایی مالی

چگونه از نظر مالی مستقل باشیم

سامورایی مالی یک وبلاگ الهام بخش است که ابزارهایی را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای پیشی گرفتن از بازی پول استفاده کنید. این سایت توسط سام دوگن اداره می شود که تجربه دست اولی در زمینه ضرر مالی دارد. در سال 2009، او بیش از یک چهارم از دارایی خالص خود را از دست داد. با وجود این شکست، او توانست در سال 2012 بهبود یابد و زودتر بازنشسته شود.

دوگن یکی دیگر از چهره های مهم جنبش FIRE است که تاکید می کند برای اکثر ما، ایثار برای استقلال مالی ضروری است. او بر این باور است که اکنون می توانید با فداکاری های کوچک برای آینده ای روشن آماده شوید.

این وبلاگ توصیه های عملی در مورد پس انداز، سرمایه گذاری، برنامه ریزی برای بازنشستگی و ایجاد درآمد غیرفعال ارائه می دهد. این وبلاگ FIRE که هر ماه بیش از یک میلیون بازدید کننده دارد، نمونه بارز آن است چگونه از وبلاگ نویسی کسب درآمد کنیم.

7. صرفه جویان

استقلال مالی

وبلاگ Frugal Woods FIRE برای هر کسی که علاقه مند به استقلال مالی است، ضروری است. این مملو از مطالعات موردی و نمونه هایی از نحوه صرفه جویی در همه چیز از مراقبت های بهداشتی گرفته تا مسکن است. این وبلاگ معدن طلایی اطلاعات برای کسانی است که به دنبال نظم بخشیدن به امور مالی خود هستند.

اگر با الهام بخشیدن به داستان های موفقیت انگیزه دارید، سخت است که توسط زوج پشت Frugalwoods تحت تأثیر قرار نگیرید. لیز و نیت هرگز تصور نمی کردند که زندگی رویایی را در خانه ای در ورمونت داشته باشند. اما در سال 2014 تصمیم گرفتند 9 تا 5 شغل خود را ترک کردند و دست به کار شوید و یک قطعه زمین شصت و شش هکتاری در روستایی ورمونت بخرید.

سه سال بعد، آنها در بهشت ​​کوچک خود در جنگل رشد می کردند. در حالی که صرفه جویی بخش مهمی از پیام آنها است، نکات اصلی این وبلاگ FIRE استراتژی هایی برای کنترل پول شما و داشتن یک زندگی معنادارتر و رضایت بخش است.

8. FI را انتخاب کنید

استقلال مالی

ChooseFI درس های عقل سلیم را ارائه می دهد که هر کسی می تواند با یک رویکرد ساده و بی معنی دنبال کند. این وبلاگ FIRE حاوی انبوهی از اطلاعات مالی شخصی است و مملو از درس های ساده و راه های روشن برای کنترل پول خود و دستیابی به استقلال مالی است.

براد بارت، جاناتان مندوزا و مدیرعامل ادموند تی مغزهای پشت وبلاگ هستند. چارچوب ChooseFI FIRE بر اساس هزینه کمتر، درآمد بیشتر و سرمایه گذاری بهتر ساخته شده است. آنها پیام خود را با توصیه های عملی در مورد مواردی مانند ایجاد شبکه، هک های مالیاتی، عادات هزینه و نکات سفر پخش می کنند.

همراه با وبلاگ، ChooseFI چندین منبع دیگر و دنبال کنندگان زیادی در رسانه های اجتماعی دارد تا شما را با دیگر علاقه مندان به FIRE مرتبط کند.

9. پول هزاره

بهترین وبلاگ آتش

گرانت ساباتیر ​​چهره Millennial Money است. تنها طی پنج سال، او از 2.26 دلار در حساب بانکی خود به ارزش خالص بیش از 1.25 میلیون دلار رسید. Millennial Money برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری، کسب درآمد بیشتر، پس انداز بیشتر، مدیریت اعتبار یا برنامه ریزی برای بازنشستگی هستند، محتوایی دارد.

ساباتیر ​​می‌گوید توصیه‌های سنتی در مورد پول، کار و بازنشستگی منسوخ شده است، اما با استراتژی‌های درست، می‌توانید در دهه 30 یا 40 زندگی خود از نظر مالی مستقل باشید. Millennial Money همه چیز در مورد انشعاب، لاغری و استفاده حداکثری از دارایی های خود است.

برخی از پایه های فلسفه ساباتیر ​​عبارتند از مذاکره برای به دست آوردن بهترین معاملات، سفر با هزینه کمتر، پس انداز پول بدون قربانی کردن شادی و استفاده از خلاقیت خود برای کسب درآمد بیشتر.

10. آقای تاکو فرار کرد

وبلاگ آتش

در سال 2001، زمانی که آقای تاکو در کالج بود، برنامه ای برای بازنشستگی زودهنگام داشت. او با برنامه ریزی دقیق و پشتکار 11 سال بعد در سال 2015 در سن 38 سالگی به هدف خود رسید.

آقای تاکو هرگز برنامه‌های پولدار شدن سریع را دنبال نکرد. در عوض، او بر ایجاد یک پایه مالی محکم از طریق حرفه، سرمایه گذاری هوشمند و پس انداز منظم تمرکز کرد.

به قول خودش نوشت: «من هیچ پولی به ارث نبردم. من یک تجارت میلیونی نفروخته ام. من آن را از راه سخت، روز به روز، پنی به پنی به دست آوردم – با اتخاذ تصمیمات مالی هوشمندانه، نه دنبال کردن جمعیت.»

این وبلاگ FIRE بر امور مالی شخصی، پس انداز پول، سرمایه گذاری و کار در کناره تمرکز دارد. پست های مشاوره محور زیادی وجود دارد، اما این وبلاگ سرشار از داستان های شخصی و الهام بخش در مورد مسیر خود آقای تاکو به سمت FIRE و درآمد غیرفعال است.

بسیاری از مقالات و منابع مخصوصاً برای سرمایه گذاری مفید هستند.

11. بازنشستگی پیش از موعد افراطی

وبلاگ مستقل مالی بازنشستگی زودهنگام

توصیه جمع سپاری چیزی است که Early Retirement Extreme را هدایت می کند و قالب مبتنی بر انجمن آن بازگشتی به آغاز آن در سال 2007 است. این سایت FIRE قصد دارد به شما کمک کند تنها در پنج سال از نظر مالی مستقل شوید.

این سایت از یک وبلاگ، انجمن، ویکی و کتاب الکترونیکی تشکیل شده است. اصول اولیه بازنشستگی پیش از موعد این است که پس انداز تعیین می کند که چند سال طول می کشد تا به استقلال مالی دست یابید و کاهش هزینه ها آسان تر از افزایش درآمد است.

چه با این نظر موافق باشید یا نه، ممکن است نکات مفیدی برای کاهش هزینه های خود در دوره بازنشستگی پیش از موعد پیدا کنید.

آیا دوست دارید وبلاگ خود را راه اندازی کنید که ماه به ماه درآمد غیرفعالی برای شما به ارمغان بیاورد؟ درس میخونم نحوه راه اندازی وبلاگ در آموزش گام به گام من در اینجا!