منو سایت

اطلاعیه تغییر قیمت (سال 1401)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اطلاعیه تغییر قیمت (سال 1401)

سال های 98 تا 1400 دوره فلج کننده ای برای همه مشاغل بود. اپیدمی کرونا علاوه بر تمام بلایای انسانی، تجارت را نیز نابود کرد. در عین حال با جهش قیمت ارز، هزینه ها چندین برابر شد.

سپس هزینه های جانبی ما نیز افزایش یافت و در سال 2019 مجبور شدیم تغییراتی ایجاد کنیم و قیمت محصولات را افزایش دهیم. بعد از این افزایش قیمت و در دو سال اخیر سعی کردیم از این نوسانات قیمتی و فشار دوری کنیم، از ما دوبرابر نمی گیرید.

با ورود به سال 1401 به امید آغازی دوباره و گذر از دوران سخت کرونا، با موج جدیدی از گرانی و کمبود مواجه شدیم و ضربه سنگین دیگری بر پیکره تجارت وارد شد. با توجه به تورم بالا در سال 1401، پس از دو سال حفظ ثبات قیمت ها نیز مجبور به بروز رسانی قیمت ها شدیم.

در این به روز رسانی، جدای از دلایل کلی مانند افزایش نرخ ارز و افزایش قیمت که بر تمامی مشاغل تاثیرگذار بوده، برخی عوامل تاثیر مستقیمی بر افزایش قیمت خدمات داشته است. در زیر به توضیح این عوامل موثر در افزایش قیمت می پردازیم:

افزایش چشمگیر هزینه های سخت افزاری

اصل حرفه ای شرکت های هاستینگ استفاده از سخت افزار جدید است. خرید سخت افزار در این بازار آشفته واقعاً کار آسانی نیست. برخی سخت افزارها به دلیل تحریم ها و محدودیت های بازار و هزینه رابط و غیره کمیاب شده اند. با توجه به اینکه قیمت ها نسبت به هزینه خود سخت افزار بسیار قابل توجه است.

افزایش نرخ دستمزد

دوران حریف همه بودن به پایان رسیده است، هر کسب و کاری در زمینه های مختلف وظایف مختلفی را در بر می گیرد و اگر بخواهیم کسب و کار خود را به درستی اداره کنیم به کادری متخصص در هر زمینه نیاز داریم. موفقیت یک سازمان به تلاش و انگیزه کارکنان بستگی دارد. به همین دلیل وجود نیروهای متخصص و متخصص هزینه بر است.

افزایش هزینه های مرکز داده

مانند همه مشاغل، مراکز داده معمولاً در این طوفان افزایش نرخ دلار و قیمت گرفتار می شوند. پس از افزایش قیمت ها، هزینه های کلی برای شرکت های هاستینگ نیز بیشتر خواهد شد، همکاری با مراکز داده معروف مانند ovh، Hetzner، Word Stream و Efront تضمین کننده اطمینان و اعتماد به یک شرکت است و این همکاری مستلزم پرداخت هزینه است.

پس از این افزایش قیمت تحمیلی، آخرین تلاش ما حمایت از کسب و کار هر چند کوچک و راه اندازی مجدد آن برای این منظور است:

  • برخلاف تورم، قیمت ثبت دامنه domain.com همچنان با قیمت قبلی و کمترین سرعت ثبت دامنه قابل ثبت است.
  • با این حال، بر اساس گروه های کاربری و امتیازات باشگاه مشتریان، بین 5 تا 20 درصد از مبلغ تراکنش شما به اعتبار کیف پول کاربر بازگردانده می شود.
  • بر خلاف سایر شرکت های هاستینگ، کلیه خدمات مدیریت سرور از مراحل اولیه نصب و راه اندازی سرور، پیکربندی و بهینه سازی، انتقال سایت، آپدیت های دوره ای و عیب یابی سرور تا پشتیبانی 24 ساعته در تمامی ایام سال، کاملاً رایگان توسط کارشناسان تعمیر و نگهداری می باشد. Maralhost، به طور کامل انجام خواهد شد.

از این پس تمامی مشتریان فعلی و جدید از بالاترین سطح خدمات مدیریت سرور بهره مند خواهند شد. همچنین نصب و راه اندازی کلیه خدمات از جمله گواهینامه SSL مشمول هزینه ای نخواهد بود و توسط کارشناسان مارال هاست به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد.

در نهایت امیدواریم با ارتقای سطح خدمات بتوانیم رضایت بیشتر شما عزیزان را جلب کرده و پشتوانه خوبی برای رشد و توسعه کسب و کار شما باشیم. از درک مداوم شما متشکرم.

ما همچنان با شما منتظر آینده خواهیم بود.