منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • دامنه های .ONLINE اکنون برای مدت محدودی رایگان هستند

دامنه های .ONLINE اکنون برای مدت محدودی رایگان هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دامنه های .ONLINE اکنون برای مدت محدودی رایگان هستند

ما خوشحالیم که یک پیشنهاد تبلیغاتی جدید برای .ONLINE اعلام می کنیم، که به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از پرتقاضاترین دامنه های عمومی سطح بالا در دسترس است.

Radix، رجیستری که مالک .ONLINE و نه دامنه دیگر است، به DreamHost 300000 دامنه .ONLINE و اجازه ثبت این دامنه های رایگان را برای همه مشتریان واجد شرایط اعطا کرده است. مشتریان واجد شرایط به مشتریان فعال DreamHost محدود می شوند. هیچ حساب میزبانی وب برای واجد شرایط بودن یک مشتری لازم نیست و مشتریانی که فقط دامنه مستقل دارند واجد شرایط هستند.

درباره .ONLINE

دامنه. بنابراین برای شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها، کارآفرینان، سایت‌های تجارت الکترونیک، پروفایل‌های شخصی و نمونه کارها، و وبلاگ‌ها مناسب است.

این دامنه در حال رشد جایگزینی عالی برای سایر برنامه های افزودنی مانند .COM و .NET است که دامنه وسیع تری دارند و مشتری که .ONLINE را ثبت می کند می تواند آدرس وب سایت موجود خود را در این افزونه قبل از اینکه توسط رقیب گرفته شود محافظت کند.

کلمه “آنلاین” در بیش از 24 زبان قابل درک است. این امر .ONLINE را به یک نام دامنه قدرتمند و مقبول جهانی برای همه انواع مشاغلی تبدیل می کند که به دنبال ایجاد یک نام تجاری جهانی هستند.

علاوه بر این، از آنجایی که بیش از 2.3 میلیون دامنه .ONLINE در بیش از 230 کشور ثبت شده است، و از آنجایی که دومین دامنه محبوب و پربازدید جدید عمومی در سطح بالا در سراسر جهان است، هر کسب و کاری که به صورت آنلاین ثبت نام می کند، فوراً راه اندازی می شود – یا راه اندازی مجدد می شود. مزیت این دسترسی جهانی

چرا یک دامنه .ONLINE ثبت می کنیم؟

هنگامی که شما یک شرکت جهانی با مشتریان و مشتریان در سرتاسر جهان هستید، ثبت دامنه .ONLINE به آنها می گوید که درهای مجازی شما برای تجارت به روی همه آنها باز است. هر کجا که هستند. شما به وضوح بیان می کنید که محدود به یک موقعیت جغرافیایی فیزیکی نیستید، بنابراین به همین ترتیب ملزم به ارائه خدمات به مشتریان در نزدیکی یک مکان فیزیکی نیستید.

با همه این ویژگی ها، هیچ دلیلی وجود ندارد که امروز از ادعای خود برای یک دامنه رایگان .ONLINE صرف نظر کنید.

 • سئو دوستانه
 • در دسترس
 • ساده اما قطعی
 • بیاد ماندنی
 • شهودی
 • جهانی
 • مارکوا
 • مناسب

چگونه دامنه .ONLINE رایگان خود را ادعا کنیم

دامنه های .ONLINE رایگان اکنون در DreamHost در دسترس است

این پیشنهاد تبلیغاتی – که از 1 ژانویه 2023 تا 31 مارس 2023 اجرا می شود – اعتباری برای اولین سال ثبت نام رایگان آنلاین است. پس از سال اول، ثبت نام با قیمت معمولی 29.95 دلار در سال تمدید می شود. مشتریان فعال DreamHost تبلیغاتی را در صفحه اصلی DreamHost.com و یک بنر در بخش مدیریت حساب داشبورد خود پیدا می کنند و این پیشنهاد نیز از طریق یک کمپین ایمیل ارسال می شود.

دامنه .ONLINE رایگان خود را همین امروز ثبت کنید!

این پیشنهاد تبلیغاتی برای مدت محدودی برای مشتریان واجد شرایط DreamHost رایگان است. دامنه .ONLINE رایگان خود را امروز قبل از اینکه شخص دیگری انجام دهد، بگیرید!

خرید یک نام دامنه