منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قبل و بعد از راه اندازی سایت – اخبار هاست و سرور، نکات و آموزش ها

قبل و بعد از راه اندازی سایت – اخبار هاست و سرور، نکات و آموزش ها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قبل و بعد از راه اندازی سایت - اخبار هاست و سرور، نکات و آموزش ها


اگر وب سایت آموزشی دارید، باید مطالب زیادی به خصوص محتوای گرافیکی بارگذاری کنید. یکی از محبوب ترین فرم های محتوای بصری حالت قبل و بعد است که می خواهید قبل و بعد از تغییر را نشان دهید. با ما همراه باشید تا شیک ترین و آسان ترین راه را برای انجام این کار به شما نشان دهیم.

درج چندین تصویر

ساده ترین و غیرحرفه ای ترین روش ممکن این است که عکس های قبل و بعد را به صورت جداگانه یا با عنوان “قبل” و “بعد” قرار دهید. چنین حرکتی قابل قبول است، اما ظاهر حرفه ای وب سایت شما را خراب می کند. ظاهر و ظاهر حرفه ای یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت ها و وبلاگ های آموزشی است.

فتوشاپ

در فتوشاپ یا برنامه مشابه دیگری می توانید نیمی از تصویر نهایی را به حالت قبل و نیمی از تصویر نهایی را به حالت بعدی اختصاص دهید. این روش بسیار حرفه ای تر از روش اول است، اما زمان بیشتری نیز دارد. اگر تجربه کافی در کار با فتوشاپ ندارید، می توانید به کیفیت و اندازه عکس آسیب وارد کنید.

از افزونه استفاده کنید

یکی از افزونه های محبوب وردپرس برای این کار، افزونه Twenty20 Image Before-After است.

حالت قبلی

برای نصب این افزونه به قسمت Extensions رفته و Add را انتخاب کنید. نام افزونه ذکر شده را در منوی جستجو وارد کنید. پس از نمایش اطلاعات افزونه، روی install کلیک کنید و سپس فعال کنید.

در قسمت add text یا در قسمت edit text درست وسط کادر اصلی (باکسی که فونت را از آن انتخاب می کنید) گزینه Twenty20 اضافه شده است. با انتخاب این گزینه دو تصویر را انتخاب کرده و نام گذاری می کنید.

مزیت این روش ظاهر بسیار حرفه ای آن است. کاربر می تواند قبل و بعد تصویر را بزرگنمایی و بزرگنمایی کند و بسیار حرفه ای به نظر می رسد.

در پایان یادآور می شویم که توجه به نکات ساده در ظاهر وب سایت می تواند کاربران وب سایت شما را به استفاده مجدد از آن ترغیب کند. از طرفی وجود ایرادات و ظاهر پیش پا افتاده می تواند مانع از اعتماد کاربران به وب سایت شما شود. صرف کمی زمان و نصب چند افزونه ساده می تواند وب سایت شما را بسیار زیباتر و حرفه ای تر کند.