منو سایت

مزایای میزبانی ابری چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مزایای میزبانی ابری چیست؟

شما بدون شک نام “ابر” را شنیده اید. رایانش ابری از منابع توزیع شده، مانند سرورهای راه دور و مراکز داده، برای انجام طیف وسیعی از وظایف، از انجام محاسبات فشرده تا ارائه محتوای صفحه وب در صورت تقاضا، استفاده می کند. اما چه چیزی خدمات ابری را بهتر از جایگزین هایی مانند اجرای محلی وب سایت شما می کند؟

هاست ابری عملکرد سریع، در دسترس بودن و امنیت را برای وب سایت و فایل های آن فراهم می کند. به علاوه، اغلب یک گزینه میزبانی مقرون به صرفه با مزایایی است که به مراتب بیشتر از هر گونه اشکالی است.

در این پست مزایای اصلی هاست ابری را توضیح خواهیم داد. بیا یک نگاهی بیندازیم!

ابر تداوم کسب و کار را ترویج می کند

آیا می توانید تضمین کنید که سرورهای داخلی شما هرگز به طور غیر منتظره متوقف نمی شوند؟ به‌علاوه، آیا برنامه‌ای دارید که آنها را به سرعت آنلاین کنید؟

چیزی به نام سیستم کاملاً ضد بلایا وجود ندارد. با این حال، سرورهای ابری اثرات نامطلوب مرتبط با از دست دادن سرویس را به حداقل می رساند.

به عنوان مثال، مراکز داده رایانش ابری از ویژگی‌هایی مانند تولید برق پشتیبان استفاده می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که پس از خرابی ابزار، به ارسال اطلاعات ادامه می‌دهند. بسیاری از مراکز همچنین دارای مکانیسم‌های پیشرفته‌ای هستند که برای راه‌اندازی خودکار، جمع‌آوری اطلاعات تشخیصی، و اطلاع تکنسین‌ها از مشکلات جاری طراحی شده‌اند.

این مزایای میزبانی ابری، سهولت بازیابی را افزایش می دهد. آنها همچنین زمان صرف شده برای انتظار برای دسترسی به اطلاعات را به حداقل می رسانند.

سرعت تحویل داده های شما افزایش می یابد

شبکه‌های تحویل محتوا (CDN) میزبان داده‌های فشرده منابع مانند تصاویر، پخش ویدیو، صدا و سایر محتوای رسانه‌ای هستند. برای مثال، بسیاری از پلتفرم‌های تجارت الکترونیک از CDN‌های مبتنی بر ابر برای عکس‌ها، بررسی‌ها و ویدئوهای نمایشی محصول خود استفاده می‌کنند.

یکی از بزرگترین مزایای میزبانی ابری که CDN ها از آن استفاده می کنند، توانایی آنها در ارائه دسترسی سریعتر به داده ها است. سرویس‌های میزبانی ابری مدرن می‌توانند فوراً تشخیص دهند که کدام سرور به کاربر نزدیک‌تر است تا محتوا را از نزدیک‌ترین منبع دریافت کند. به نوبه خود، این تاخیر و زمان بارگذاری صفحه را به حداقل می رساند. استفاده از سرورهای ابری قدرتمند برای متعادل کردن بار نیز تا حدودی از بار میزبان های محلی شما کم می کند و درخواست های صفحه را سرعت می بخشد.

محتوا را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل دهید

در وبلاگ ما مشترک شوید و محتوای عالی را درست مانند این دریافت کنید که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.

خدمات مهم شما در هر جایی در دسترس هستند

مزایای میزبانی ابری فقط برای وب سایت های عمومی اعمال نمی شود. آنها همچنین نقش بزرگی در ارائه خدمات داده برای استفاده داخلی تجاری دارند.

به عنوان مثال، شرکت هایی که چندین مرکز خرید را اداره می کنند، اغلب نرم افزار فروش خود را در فضای ابری میزبانی می کنند. کارمندان آنها در واحدهای فردی می توانند بلافاصله داده های عملکرد را به دفتر مرکزی شرکت ارسال کنند.

شما تنها مسئول امنیت نیستید

آیا فکر می‌کنید ایمن نگه‌داشتن داده‌ها هنگام برخورد با محاسبات ابری توزیع‌شده دشوارتر خواهد بود؟ برعکس، خدمات میزبانی مدرن در حد یک علم دقیق است.

همان اصول میزبانی ابری صدا که در برابر بلایای طبیعی و وقفه های خدماتی وضعیت امنیتی شما را بهبود می بخشد.

برای مثال، اگر می‌دانید که نرم‌افزار و سخت‌افزار سرور شما از قبل استانداردهای امنیتی مانند PCI، DSS و HIPAA را برآورده می‌کند، لازم نیست تعجب کنید که آیا این پلت‌فرم برای پردازش پرداخت امن یا ذخیره‌سازی سوابق سلامتی مناسب است یا خیر. در حالی که هنوز مهم است که سیستم های خود را به طور ایمن مدیریت کنید، انتخاب میزبانی ابری که شرایط لازم را برآورده می کند می تواند شما را در موقعیت بهتری برای مقابله با تهدیدات قرار دهد.

عملکرد وب سایت خود را با میزبانی ابری بهبود بخشید

هاست ابری مزایای مختلفی را برای وب سایت و کسب و کار شما ارائه می دهد. به عنوان مثال، می تواند زمان خرابی را به حداقل برساند و عملکرد سایت شما را بهبود بخشد.

علاوه بر این، میزبانی ابری تضمین می‌کند که خدمات و نرم‌افزار مهم شما در مکان‌های مختلف در دسترس کارمندان قرار می‌گیرد. علاوه بر این، خود داده ها معمولاً از سایر بسته های میزبانی امن تر خواهند بود.

برای شروع میزبانی ابری آماده اید؟ در DreamHost، برنامه‌های میزبانی سرور ابری ما یک معماری قابل تنظیم و مقیاس‌پذیر، دسترسی ریشه کامل و کد منبع باز ارائه می‌دهند. امروز برای Dreamhost ثبت نام کنید!

DreamObjects یک سرویس ذخیره سازی شی ارزان قیمت برای میزبانی فایل، ذخیره سازی پشتیبان، و توسعه برنامه های کاربردی وب است.

میزبانی ابری