منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کدام وبلاگ یا وب سایت برای شما مناسب است؟

کدام وبلاگ یا وب سایت برای شما مناسب است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کدام وبلاگ یا وب سایت برای شما مناسب است؟


اگر اخیراً به نوشتن و کسب درآمد آنلاین فکر کرده اید، یکی از سؤالاتی که در ذهن شما وجود دارد این است که تفاوت بین وب سایت و وبلاگ چیست؟ آیا برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز به ایجاد وبلاگ یا وب سایت دارید؟ کدام یک برای نویسندگان بهتر است؟ با ما بمان.

اهمیت ساخت یک وب سایت

وبلاگ

قبلاً در مقاله ای جداگانه به اهمیت و چرایی تهیه یک وب سایت برای کسب و کار شما پرداخته ایم. هیچ کس نمی تواند اهمیت فضای مجازی را انکار کند. امروزه فضای مجازی می تواند کسب و کارهای کوچک و خرد را به قدری محبوب کند که در عرض چند روز به نام های معروف تبدیل شوند و از طرفی آنقدر به یک شرکت معتبر ضربه بزند که هیچ اعتباری از آن باقی نماند.

اختلاف کل

به طور کلی وب سایت ها صفحاتی هستند که کسب و کار و خدمات شما را ارائه می دهند. فروشگاه ها از محبوب ترین وب سایت ها هستند. از طرف دیگر وبلاگ ها حاوی مطالب زیادی هستند و به طور مکرر به روز می شوند و مطالب جدیدی به آنها اضافه می شود. از طرفی وب سایت یک شرکت می تواند به همین شکل باشد و سال ها اطلاعات یکسانی داشته باشد.

اما بسیاری از سایت ها مانند هاست سان نیز یک وبلاگ در داخل وب سایت ایجاد می کنند تا محتوای آموزنده را برای کاربران خود ارائه دهند.

کدام یک برای شما مناسب است؟

اگر نویسنده یا فردی هستید که مدام در حال تولید محتوا هستید و به دنبال دیده شدن مطالب خود هستید. وبلاگت کافیه اما اگر در حال راه اندازی یک کسب و کار جدید هستید و می خواهید اعتماد کسب کنید، باید یک وب سایت ایجاد کنید. با گذشت زمان، اهمیت وبلاگ نویسی برای جذب کاربران بیشتر مشخص شد. به همین دلیل وب سایت های شرکت های بزرگ علاوه بر محتوا و خدمات خود، بخش وبلاگ را نیز اضافه کرده اند.

در واقع برای به دست آوردن مشتری و بهبود سئو و همچنین افزایش رضایت مشتری، وب سایت شما به یک وبلاگ نیز نیاز دارد.

محبوب ترین سرویس های وبلاگ نویسی ایرانی

هر آنچه را که انتخاب می کنید و چگونه شروع می کنید، باید به امنیت و کاربران وب سایت یا وبلاگ خود توجه ویژه ای داشته باشید.